Nga Rajoni
2 nntor 2021
Rama publikon pamje nga Rruga e Arbrit, tregon se kur do të hapet për qarkullim

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke publikuar pamje nga rruga e Arbrit.

Kryeministri Rama derisa ka publikuar një fotografi ku shihet nga lartë rruga e Arbrit, bëri të ditur se me 29 nëntor do të hapet për qarkullim të automjeteve.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të veçantë nga rruga e Arbërit që më datë 29 do të hapet për qarkullimin e automjeteve, ju uroj një ditë mbarë”, ka shkruar Rama në Facebook.

 

https://www.facebook.com/ediramaal/posts/423156985846635

 Të ndryshme
Më shumë
Deputetët me 92 vota miratojnë nevojën për ndryshime në Ligjin për arsim fillor në Maqedoni17 shtator 2020
Arrestohet 30-vjeçar nga Dibra, fotografoi fletëvotimin15 korrik 2020
Si e mori mbiemrin “Mehmet Kosova”, flet vetë aktori 5 gusht 2021