Nga Vendi
19 nntor 2021
Shënohet 20-vjetori i UEJL

Universiteti i Evropës Juglindore shënon 20 vjetorin e themelimit të tij.

Mysafirë në këtë ngjarje madhështore janë emra eminentë të Arsimit.

Pos profesorëve dhe ekspertëve, pjesëmarrës janë dhe ministrja e Arsimit, Mila Carovska, krerë të disa komunave si dhe studentë të këtij Universiteti. Për shkak të gjendjes me Kovid, numri i pjesëmarrësve është i kufizuar./ Alsat.mkTë ndryshme
Më shumë
Kush e ftoi Bregoviqin në Korçë? Bashkia apo Birra Korça? 6 gusht 2021
Adhurim Demi: Ska faj Albini, s’munet me shku derë më derë me i lutë njerëzit mu vaksinu31 gusht 2021
Moti sot me vranësira mesatare, temperatura deri në 26 gradë15 qershor 2021