Nga Vendi
11 dhjetor 2021
Aksident në aksin Tetovë – Shkup, të përfshirë një autobus i “Durmo Tours” dhe një automjet i “Klan Macedonia” (VIDEO+FOTO)

Pas reshjeve të borës në komunikacion janë shtuar edhe aksidentet. Në autostradën Shkup-Tetovë autobusi i kompanisë “Durmo-Turs” ka goditur një veturë në lëvizje. Siç shihet në fotografi, vetura është e televizionit “Klan Macedonia”. Policia ka dalë në terren për të mësuar shkaqet e aksidentit. Gjithashtu, nuk raportohet për ndonjë person të lënduar rëndë.

SPB Tetovë pritet të dalë me detaje më vonë./Monitor.mk

                                                                                                                                                                                      Nistorët okularë nëpërmjet disa fotografive dhe videove bëjnë të ditur për një aksident në autostradën Tetovë – Shkup, përkatësisht në dalje të Tetovës. Aksidenti ka ndodhur ndërmjet autobusit të kompanisë transportuese “Durmo Tours” dhe veturës zyrtare të Klan M, njofton Nistori.

Nuk bëhet fjalë për ndonjë aksident të rëndë dhe se nuk ka të lënduar. Autobusi nuk ka qenë i ngarkuar me udhëtarë, sipas burimeve, por në veturën e Klan M ka qenë gazetarja Z.M.R dhe nga stafi teknik G.M. Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po merret për procedurim të rastit.Të ndryshme
Më shumë
Kali përfundon në autostradën Tetovë – Shkup, policia identifikon pronarin23 shtator 2021
Angellov paralajmëron vërshime në Maqedoni17 shtator 2021
Gjermania dhe Franca s’e dëgjojnë OBSh-në, do ta japin dozën e tretë të vaksinës 5 gusht 2021