ShowBiz
10 janar 2022
Borës ia këndojnë “Kush të ndau prej meje” në festën e ditëlindjes, ky është reagimi i saj

Këtë vit ndryshe nga herët e tjera ditëlindja e moderatores së njohur Bora Zemani ka qenë në vëmendjen e çdo medie rozë.

Si fillim mori rëndësi droni i cili mbërriti në shtëpinë e “Big Brother VIP” ku shkruhej data e saj e lindjes “9 janar!”.

E më pas u publikua kjo video në rrjetin social Instagram, në të cilën shfaqen këngëtarët Klajdi Haruni e Bruno, teksa shihet ky i fundit duke i kënduar këngën e Shpat Kasapit “Kush të ndau prej meje”.

Moderatorja ka reaguar menjëherë, ku gjatë këndimit të kësaj këngë ajo tenton të largohet nga këngëtari.    Të ndryshme
Më shumë
Maqedoni, miratohen protokollet për në shkolla26 gusht 2020
Konfirmohet: Luana Vjollca largohet nga Top Channel pas 15 vitesh28 shtator 2021
Merkel dhe Macron do t’i ulin në një tavolinë Zaevin dhe Radevin 5 tetor 2021