Nga Vendi
29 korrik 2020
Kurban Bajrami – 31 korrik, ditë jo pune për besimtarët myslimanë

Dita e parë e Kurban Bajramit, 31 korrik (e premte), është ditë jo pune për besimtarët myslimanë, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Nga ministria, qytetarëve të besimit islam ua urojnë festën e Kurban Bajramit.Të ndryshme
Më shumë
Naser Ziberi premton 25 masa qeveritare 7 korrik 2020
Albin Kurti mesazh të fuqishëm shqiptarëve të Maqedonisë: Votoni numrin 5!12 korrik 2020
Zendeli: Arsimi do të jetë fokusi jonë kryesor gjatë qeverisjes së ardhshme27 qershor 2020