Nga Vendi
4 gusht 2020
Nis takimi mes LSDM-së dhe PDSH-së

Në Klubi e Deputetëve ka nisur takimi mes përfaqësuesve të LSDM-së dhe PDSH-së si rrjedhojë e bisedimeve për formimin e qeverisë së re. Në takim marrin pjesë kreu i LSDM-së Zoran Zaev, sekretari gjeneral i LSDM-së Lupço Nikollovski, nënkryetarja e LSDM-së Radmilla Shekerinska, kreu i PDSH-së Menduh Thaçi si dhe Azem Sadiki dhe Sali Ajdini nga PDSH.

 Të ndryshme
Më shumë
Shpjegon trajneri personal: Pse ushtrimet me pesha duhet t’i bëni para ushtrimeve kardio24 janar 2021
Me portretin e Asdrenit, prezantohet kartëmonedha 10 mijë lekëshe15 qershor 2021
Zgjedhjet e sotshme në Maqedoni do t’i ndjekin mbi dy mijë vëzhgues vendor dhe të huaj15 korrik 2020