Nga Vendi
23 qershor 2020
Qeveria mban mbledhje në ora 15:00, pritet vendimi për kufijtë

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot me fillim nga ora 15:00 përmes një video-konferencë pritet të mbajë mbledhjen e saj të radhës. Jozyrtarisht, pritet të diskutohet në lidhje me hapjen e kufijve. Alsat më herët njoftoi se Shtabi Qendror i Krizave tashmë ka miratuar propozimin për hapjen e kufijve pa kushte.

Në mbledhjen e sotme të Qeverisë pritet gjithashtu të diskutohet edhe për punën e lokaleve në hapësira të mbyllura.Të ndryshme
Më shumë
“E stresuar, e turpëruar dhe ndjenjë faji”, Julianne Hough flet për sëmundjen e saj15 maj 2020
Mbi 9 mijë persona do të votojnë më 14 korrik 9 korrik 2020
Ahmeti: Zaev flet pasi pi 3 gota raki, Zaev: Nuk pi alkool, asnjëherë s’kam qenë i dehur 7 korrik 2020